4 veiksmīgi uzņēmēji, no kuriem Tev vajadzētu mācīties

tālmācība, vidējā izglītībaPasaule ir pilna ar talantīgiem, kreatīviem un uzņēmīgiem uzņēmējiem, kuri, šķiet, ir absolūti nepārspējami savās idejās un to izpildījumā. Ne katram cilvēkam ir lemts būt par uzņēmēju, tomēr no viņiem mēs varam paņemt vērtīgas un dzīvei noderīgas atziņas.

Turpinājumā piedāvājam Tev iepazīties ar pieciem veiksmīgiem un talantīgiem uzņēmējiem, no kuriem Tu vari pavisam noteikti mācīties un gūt ko jaunu savai dzīvei. 

Roberts Herjaveks

„Mērķis bez laika līnijas ir tikai sapnis” reiz teicis Roberts Herjaveks, tādejādi atgādinot, ka lai ko Tu dzīvē darītu, Tavam mērķim ir jābūt nostādītam ar konkrētu termiņu. Domājot par mērķi tikai kā ideju, mēs neuzliekam sev pienākumu to konkrētā laikā realizēt, kas dažkārt to pārvērš tikai un vienīgi par nerealizētu sapni. 

Īlons Masks

Mūsdienu viens no iespaidīgākajiem pasaules uzņēmējiem- Īlons Masks ir dibinājis elektromobiļu uzņēmumu “Tesla” un kosmosa tehnoloģiju uzņēmumu “SpaceX”, kura mērķis ir ne tikai doties uz kosmosu regulāros braucienos, bet arī doties ceļojumos uz Marsu. 

Īlons Masks uzņēmējdarbību ir sācis jaunībā un arī citiem jauniešiem to iesaka, turklāt viņš savu darba dienu sadala piecu minūšu intervālos. Katrās piecās minūtēs ir jādara jeb jāizpilda kāds uzdevums, tādejādi nepārtraukti izmantojot darba laiku efektīvi. Piemēram, nevis plūstoši strādāt un lasīt epastu vai telefona zvanus, kad tie pienāk, bet uz tiem atbildēt tad, kad tam ir atvēlēts piecu minūšu laiks. Viņa dienas plānā neietilpst arī garas telefonu sarunas un ilgas pusdienošanas ar kolēģiem- darba dienās viņš pilnībā izmanto savu darba laiku maksimāli produktīvi. 

Vorens Bafets

Šis uzņēmējs ir viens no pasaulē slavenākajiem un veiksmīgākajiem investoriem, viņa bagātība šobrīd ir mērojama jau ap 84 miljardiem dolāru, un tas pateicoties tikai viņa pārdomātajiem un gudrajiem biznesa lēmumiem. 

Kā Vorens Bafets ir kļuvis tik veiksmīgs? Izrādās, ka agrāk viņš neprata pateikt “nē”, tāpēc esot zaudējis daudz naudas, tomēr laikā, kopš iemācījās izvērtēt projektus un pateikt arī “nē”, viņš ir sācis pelnīt. Tas nozīmē, ka vienmēr ir jāizanalizē viss, pirms sāc iesaistīties. Spēja pateikt “nē” noder arī daudzās citās dzīves situācijās. 

Stīvs Džobss

Tehnoloģiju giganta tēvs jeb “Apple” līdzdibinātājs Stīvs Džobss ir cilvēks, kas vienmēr ir teicis- “Ja tu nemīli to, ko dari, ja tev tas nesagādā prieku… Tu padosies.”

Viņš ir pastāvējis par to, lai darbs būtu aizrautība un hobijs un, lai to darot, mirdzētu acis, jo tikai tā cilvēks var gūt panākumus. 

Meklē iespējas piepildīt savus sapņus, lai realizētos darbos, kas arī Tev ļauj mirdzēt acīm un kāpt pa karjeras kāpnēm!

Lai būtu veiksmīgs un konkurētspējīgs darbinieks vai arī uzņēmējs, Tev ir jāiegūst laba izglītība un ir jāatrod vieta, kur, darot darbu, mirdzēs acis. Ja šobrīd meklē veidu, kā iegūt izglītību, darbojoties jau kādos projektos, tad lieliska iespēja, kā to izdarīt, ir tālmācība (uzzināt vairāk). Vidējā izglītība tālmācībā ir iegūstama iestājoties jebkurā dienā un apgūstama digitālā formātā, kas nozīmē- arī Tu vari tāpat kā Īlons Masks  plānot savu laiku mācībām un darbam pēc piecu minūšu grafika!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *