7 iemesli, kādēļ atvērt papildu kontu

 

patēriņa kredīti bez ķīlasMūsdienās cilvēki brīvi var izvēlēties, kuru no visām bankām Latvijā vēlas izmantot. Katra no bankām piedāvā dažādus pakalpojumus, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Ir cilvēki, kuri ir pat vairāku banku klienti. Līdz ar to viņiem ir arī vairāki bankas konti. Ir vairāki iemesli, kādēļ atvērt papildu kontu.

Ja Jums pašam šobrīd ir tikai viens bankas konts, tad izlasiet raksta turpinājumu, un iespējams, ka tas Jūs iedvesmos atvēr vēl vienu papildu kontu.   

  1. Papildus kontu varēsiet izmantot kā krājkontu. Tajā varēsiet katru mēnesi ieskaitīt noteiktu summu, kas laikā gaitā kļūs lielāka, un, kad būs nepieciešams, šo summu varēsiet izmantot kāda lielāka pirkuma iegādei. Otrs konts Jums kalpos ikdienas tēriņiem.
  2. Papildu konts var kalpot kā drošības līdzeklis. Ja Jums ir lieli ikmēneša ienākumi, vai arī jau iekrāta liela naudas summa, tad vislabāk Jūsu kopējos naudas līdzekļus ir sadalīt vairākos kontos. Gadījumos, ja kāds nelabvēlis būs uzlauzis Jūsu kontu vai arī bankas bankrota gadījumā, Jums būs otrs konts, kurā naudas līdzekļi būs drošībā.
  3. Ja atvērsiet papildu kontu, kas kalpos kā darījumu konts, nekustamā īpašuma, automašīnas vai citu darījumu veikšanai, tad samazināsiet risku darījumu partneru starpā.   
  4. Ja plānojat uzsākt savu biznesu, tad noteikti atveriet uzņēmumu kontu, jo ar to bonusā saņemsiet zināšanas un citus noderīgus rīkus biznesa attīstībai.
  5. Ja šobrīd esiet jebkādās kredītsaistībās, piemēram, ja Jums ir patēriņa kredīti bez ķīlas, tad papildu konts var kalpot kā kredītu atmaksas konts. Tā nauda, kas atradīsies šajā papildu kontā būs paredzēta tikai kredīta atmaksai.
  6. Vēl Jūs varat atvērt vērtspapīru kontu un veikt ieguldījumus gan Latvijas, gan pasaules vērtspapīru tirgos.
  7. Domājot par savu nākotni un pensiju, varat atvērt papildu kontu, kurā tiks uzkrāts pensiju 3. līmenis. Tajā Jūs skaitīsiet naudas summu, ko būsiet pats brīvi izvēlējies. Kad būsiet sasniedzis noteiktu vecumu, varēsiet saņemt gadu laikā veidoto uzkrājumu.  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *