Disku valcēšana riepu servisā

Auto riepas būtu jāizraugās pēc vairākiem kritērijiem, tādēļ pašā sākumā vērts aplūkot riepu ABC. Jaunas riepas nodrošina ne tikai lielāku drošību, bet arī mazāku gaisa piesārņojumu. Patiešām svarīgi, lai riepu maiņa notiktu rūpīgi, tāpēc plašajā servisā ir tikai labākās iekārtas šādiem darbiem.

Disku valcēšana būtu jāveic iespējami ātrāk, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Riepu disku remonts noder daudzās situācijās, piem., ja nepieciešams tos atjaunot, vienkārši iztaisnot vai noslīpēt nelīdzenās vietas, tādēļ riepu centrs piedāvā to veikt ar vislabākajām iekārtām. Riepu serviss dod iespēju izraudzīties tieši Jums piemērotas riepas, tāpēc to sortiments ir ļoti plašs. Ieskaties šeit!

Kādēļ iegādāties vissezonas riepas?

Vissezonas riepas ir zināms kā viens no ekonomiskākajiem variantiem, jo tās drīkst izmantot visu gadu bez pārtraukuma. Neraugoties uz to visu, izdevīgās M+S riepas visvairāk piemērotas tad, ja automašīna ziemā tiek lietota visai reti. Tieši tādēļ daudz vairāk tiek piedāvātas dažādas ziemas riepas, ar kurām būs daudz drošāk braukt pat uz īpaši apledojuša ceļa. Apzinoties to, cik populāras un augstu novērtētas ir Dayton un Sailun ražotāja riepas, tiek regulāri piedāvāta arī visu ziemas riepu izpārdošana. Tikpat izdevīgi varat iegādāties arī neskaitāmas Falken un izcilās Hankook riepas, kuru teicamā kvalitāte pazīstama katram autovadītājam. Riepas jāizvēlas pamatojoties uz to, kuras ir izturīgākas, kuras nodrošina lielāku degvielas patēriņa samazinājumu u.c. priekšrocības.

Vasaras riepas Jūsu auto

Kvalitatīvas vasaras riepas domātas ievērojami drošākai braukšanai pa ļoti sausiem un mitriem pilsētas un lauku grants ceļiem, tādēļ jebkurā brīdī būs daudz vieglāk apstādināt auto. Lai maksimāli pielāgotos Jūsu ikdienas ritmam un vēlmēm, vasaras riepas tiek pieskaņotas kādam noteiktam ceļu tipam, piem., dažādiem grants ceļiem. Visu laiku jutīsieties droši, ja izmēģināsiet Kumho riepas, jo tās attaisno visas cerības. Toties budžeta klasē ietilpst visdažādākās Antares riepas, kas piemērotas braukšanai ar komfortu, pietam tās ievērojami slāpē troksni. Lai riepas ilgāk kalpotu un nekad nerastos dažādas problēmas brauciena laikā, ieteicams pēc iespējas biežāk pārliecināties par to, kāds riepās ir spiediens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *