Ieteikumi, kā laicīgi sarūpēt Ziemassvētku dāvanas

kredīts internetāLai izvairītos no pirmssvētku stresa, daudzi ik gadu apņemas Ziemassvētku dāvanas sarūpēt laicīgi, tomēr dienu pirms svētkiem tik un tā attopas lielveikalā. Tāda situācija, īpaši, ja vajadzīgas vairākas dāvanas un nav ideju, ko tieši pirkt, var radīt nevis svētku prieku, bet trauksmi. 

Ja šogad tomēr vēlaties rīkoties gudrāk, Jums noderēs padomi, kā visas dāvanas sarūpēt laicīgi. Tad vakaru pirms svētkiem varēsiet pavadīt, rotājot eglīti, nevis skrienot no viena veikala uz otru. 

Lai apņemšanās nestu vēlamo rezultātu, ieteicams izlemt, līdz kuram datumam dāvanām jau jābūt sagādātām. Atzīmējiet to savā kalendārā – tas palīdzēs īstenot plānu. Ja visas dāvanas būsiet sarūpējis, piemēram, decembra vidū, atliks vien parūpēties par to iesaiņošanu. 

Nosakiet dāvanu budžetu 

Savlaicīgi padomājiet, cik daudz naudas atvēlēsiet dāvanu iegādei. Iespējams, tā dēļ būs jāpārplāno savs budžets, tāpēc – jo ātrāk to darīsiet, jo labāk. Savlaicīga plānošana palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem. 

Ja nolemjat iegādāties kādu lielāku preci, piemēram, jaunu veļas mašīnu pašu mājām, tomēr, plānojot dāvanu iegādes budžetu, izrādās, ka līdzekļu nepietiek, kā palīgs var būt aizdevums. Šobrīd pieejami vairāku veidu aizdevumi. Viens no risinājumiem ir patēriņa kredīts – vairāk par to iespējams izlasīt šeit – https://www.ladyloan.lv/aizdevumi/paterina-kredits

Otrs populārs variants ir kredītlīnija, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta limita ietvaros tik reižu, cik nepieciešams. Vairāk par šo iespēju varat uzzināt  https://www.ladyloan.lv/aizdevumi/kreditlinija

Izveidojiet dāvanu sarakstu

Lai iepirkšanās būtu vienkāršāka, izveidojiet dāvanu sarakstu. Mēģiniet padomāt, kas katram sagādātu prieku un būtu noderīgs. Ja trūkst ideju, mēģiniet noskaidrot, ko Jūsu draugi un radinieki vēlētos. Varat pajautāt tieši, bet varat arī uzdot uzvedinošus jautājumus, kas palīdzēs saprast, ko šogad likt zem eglītes. 

Iepērcieties internetā

Izvairieties no garām rindām, dāvanas sarūpējot tiešsaistē. Tā Jūs varat ietaupīt daudz laika, turklāt atrast kāroto ir daudz vienkāršāk. Un, ja vienā interneta veikalā pasūtīsiet vairākas dāvanas, iespējams, saņemsiet arī bezmaksas pasūtījuma piegādi. 

Ieplānojiet laiku dāvanu sagādei 

Ja dāvanu sagādei neparedzat konkrētu laiku, visticamāk, ar šo uzdevumu netiksiet galā tik labi, kā vēlētos. Pat, ja ņemat vērā visus šos padomus un plānojat iepirkties tiešsaistē, atzīmējiet iepirkšanos arī savā kalendārā. Novērtējiet, cik daudz laika Jums apmēram vajadzēs – tas, protams, atkarīgs no tā, cik daudz un kādas dāvanas vēlaties atrast. 

Kad kāda dāvana iegādāta, izsvītrojiet to no sava saraksta. 

Atvēliet pietiekami daudz laika pašgatavotām dāvanām

Ja plānojat pārsteigt ar pašu gatavotām dāvanām, arī šīs ieceres īstenošanai atvēliet pietiekami daudz laika. Katrai dāvanai, ko plānojat izgatavot, paredziet reālistisku termiņu. 

Neaizmirstiet izlemt arī, kad ķersieties klāt šim uzdevumam – ierakstiet savu plānu kalendārā. Tas palīdzēs izbaudīt procesu bez steigas un Jums nebūs jāvelta nakts pirms svētkiem, lai steigā pabeigtu savu projektu. 

Vienojieties par noteikumiem 

 Ņemot vērā, ka dāvanu iegāde prasa daudz laika, pūļu un naudas – īpaši, ja vajadzīgas vairākas dāvanas, daudzi izvēlas šo procesu vienkāršot, iepriekš vienojoties par kādiem noteikumiem. Piemēram, var rīkot izlozi, kur katrs izlozē tā cilvēka vārdu, kuram jāsarūpē dāvana. Tādā veidā katram būs jāiegādājas tikai viena dāvana. 

Lai arī kādas ir Jūsu ģimenes tradīcijas, dāvanu iegādei, izgatavošanai un pasniegšanai vajadzētu sagādāt prieku. Šī iemesla dēļ šo darbiņu labāk darīt laicīgi, paredzot tam noteiktu budžetu un sastādot konkrētu rīcības plānu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *