Kā atrast piemērotu automašīnu ģimenes vajadzībām?

patēriņa kredīts privātpersonāmĢimenes auto iegāde ir ļoti svarīgs process. Jums ir jāiegādājas tāda automašīna, kas atbildīs ne tikai Jūsu vēlmēm, bet arī pārējo ģimenes locekļu vēlmēm. Mūsdienās ir pieejams ļoti plašs automašīnu klāsts – gan jaunas, gan lietotas. Tāpēc īsto izvēli nebūs nemaz tik viegli izdarīt. Iegādājoties automašīnu, jāņem vērā vairāki faktori. 

Viens no svarīgākajiem noteikti ir Jūsu budžets. Iespējams, ka tā automāšīna, kas ir vispiemērotākā tieši Jūsu ģimenei, maksā daudz un Jums nav tik lielu iekrājumu. Šādās situācijās var palīdzēt patēriņa kredīts privātpersonām (lasīt vairāk šeit). Taču pirms aizņematies, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt. 

Kā tad izvēlēties piemērotāko automašīnu ģimenes vajadzībām? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet dažus svarīgus padomus, kas atvieglos Jums izvēles izdarīšanu!

  • Ietilpība

Tieši ietilpība ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties ģimenes automašīnu. Jums pašā sākumā ir jāizvērtē, cik daudz sēdvietu būs nepieciešams automašīnā. Ja šobrīd Jūsu ģimenē ir tikai viens bērns, tad noteikti variet izvēlēties izmēra ziņā mazāku automašīnu. Taču, ja Jums ir vairāki bērni un kāds no tiem ir vēl pavisam mazs, un viņš izmanto vēl bērnu ratiņus, tad vislabāk būs izvēlēties lielāku automašīnu, kurā viegli varēs ielikt gan ratus, gan citas nepieciešamās lietas. 

  • Praktiskums

Ne tikai sēdekļu skaits ir svarīgs, bet svarīgs ir arī to izvietojums un funkcijas. Jo vairāk varēs transformēt sēdekļus, jo ērtāk Jums būs lietot šādu automašīnu. Ja esat ģimene, kas bieži dodas garākos pārbraucienos, tad sēdekļu transformācija Jums ļaus gan ērtāk pārvietoties, kā arī iekārtot automašīnu tā, lai tajā pietiek vietas visām vajadzīgajām mantām.

  • Ekonomija

Automašīnas ekonomija arī ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Ņemot vērā, ka ģimenēm ar maziem bērniem jau tā ir daudz izdevumu, tad vajadzētu izvēlēties tādu automašīnu, kas ir ekonomiska, lai lielāka daļa no ģimenes budžeta netiek iztērēta tikai degvielas iegādē. Ekonomiska automašīna ļoti labi noderēs, ja Jums ir bieži jāpārvietojas gan vieniem, gan kopā ar saviem bērniem.

  • Drošība

Izvēloties ģimenes automašīnu, ir jāņem vērā vairāki drošības aspekti, kas līdz šim, iespējams, nebija tik svarīgi. Ir jāņem vērā tas, vai automašīnas sēdekļiem ir vajadzīgais ISOFIX stiprinājums? Šis stiprinājums nepieciešams, lai varētu nostiprināt bērnu sēdeklīti un, ja notiek sadursme, tad šis stiprinājums sēdeklīti notur esošajā vietā. Tāpat jāņem vērā, vai automašīnas vadītājam ir pieejams slēdzis, kas bloķē aizmugurējos logus, tādējādi bērniem nav iespējams tos atvērt. Ir automašīnas, kas ir aprīkotas ar skaņas signālu, kas brīdīna vadītāju, ka bērns aizmugurējā sēdeklī ir atsprādzējies. Jāņem vērā arī tas, vai aizmugurējās durvis var aizbloķēt tikai mehāniski, vai tas ir iespējams arī elektriski?

Tā kā bērni prasa lielu uzmanību arī tad, kad atrodas automašīnā, tad, izvēloties ģimenes auto, ir svarīgi pievērst uzmanību visiem iepriekš minētajiem drošības elementiem. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *