Kādas ir pazīmes, ka vecais matracis ir jāmaina pret jaunu?

 

Dormeo virsmatracisMatraci gultai mēs pavisam noteikti pērkam un izvēlamies ilgākam laikam, lai tas kalpotu vairākus gadus. Kad paiet šie pāris gadi, tad var parādīties pirmās nolietojuma pazīmes un, ja vien matracis nav ļoti izgulēts, tad par tā maiņu var rasties šaubas. Lai būtu skaidrība, kad un kāpēc matracis ir jāmaina, tad šajā rakstā apskatīsim dažas pazīmes, kas palīdzēs to izprast!

Matraču vidējais kalpošanas laiks ir astoņi līdz desmit gadi jeb 30 000 miega stundas. Ja šis limits jau ir sasniegts, tad pavisam noteikti vajadzētu matraci mainīt pret jaunu. Tomēr, ja ir kāda no šīm pazīmēm, tad ir iespēja, ka arī šādā gadījumā matracis ir nokalpojis savu laiku:

  • miega traucējumi;
  • stīvuma sajūta;
  • elpošanas problēmas vai kairinājums;
  • noguruma sajūta.

Miega traucējumi

Ja nakts vidū regulāri mosties un nespēj iemigt, jo nav ērti, tad lielu lomu šajās ērtībās pavisam noteikti spēlē matrača kvalitāti un tā nolietojums.

Stīvuma sajūta

No rīta pamostoties, Tu, iespējams, jūties ar stīvu ķermeni, turklāt ķermenis nejūtas atpūties. Tava atlikusī dienas daļa Tevi pavada ar neērtības un neizgulētas nakts sajūtu. Šī iemesla dēļ ir vērts steidzami iegādāties jaunu un labu matraci!

Elpošanas problēmas vai kairinājums

Ja esi pasācis gultā daudz šķaudīt, vai izjūti diskomfortu elpojot, tad arī šis ir iemesls, kāpēc pavisam noteikti matraci būtu jāmaina. Nepievēršot tam uzmanību, var iedzīvoties dažādās elpceļu slimībās.

Kā atpazīt, kad matracis nav vairs labs?

Izpēti vai matracim nav bumbuļi, izgulējumi vai nespiežas dažās vietās atsperes. Protams, matracim vari piepirkt klāt virsmatraci, piemēram, interneta veikalā 220.lv ir lieliska un laba izvēle, lai klāt matracim iegādātos Dormeto virsmatraci. Dormeo virsmatracis ir ar kvalitātes zīmi, ērts, elpojošs un Tavu gultasvietu tikai uzlabos. Šāds papildus pirkums var viennozīmīgi arī paildzināt matrača izmantošanas mūžu.

Miegs ir viena no mūsu svarīgākajām eksistēšanas funkcijām, lai mēs atjaunotu savu enerģiju un spētu doties savās ikdienas gaitās pilnvērtīgi atpūtušies, tāpēc nepažēlo ne laiku, ne finanses meklējot ideālo un pareizo matraci savai guļvietai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *