Kafijas automāti darbīgiem cilvēkiem

kafijas automāti birojamTas, ka kafija ir viens no iecienītākajiem dzērieniem Latvijā, nav noslēpums. Statistika liecina, ka viens cilvēks mūsu valstī gada laikā izlieto aptuveni 2,5 kilogramus kafijas! Tas nav maz, turklāt liela daļa no šī kafijas daudzuma tiek patērēta tieši darba vietās. Tase gardas kafijas ne tikai palīdz mums būt mundriem, bet arī kalpo kā labs veids, kā socializēties ar citiem cilvēkiem.

Mūsdienās daudzos ofisos ir sastopami kafijas automāti, kas ātri un vienkārši ļauj pagatavot dzērienu. Noskaidrosim, kādi ir piemērotākie kafijas automāti birojiem.

  • Jāņem vērā tas, ka cilvēku gaumes ir dažādas, kas arī attiecas uz kafijas baudīšanu. Ja iegādājaties kafijas automātu birojam, ieteicams izvēlēties tādu ierīci, kurā iespējams pagatavot dažāda veida dzērienus, piemēram, latti, kapučino, amerikano kafiju u.c.
  • Ir jāiekārto vieta, kurā novietosit kafijas automātu. Vispiemērotākā būtu virtuve vai atsevišķa telpa birojā, kur darbinieki var doties, lai paēstu pusdienas vai atpūstos, un arī iedzertu tasi kafijas. Ir pieejami gan brīvi stāvošie, gan arī iebūvējamie kafijas automāti. To, kuru izvēlēties, jums jāizlemj, vadoties pēc telpas iekārtojuma, dizaina, kā arī finansiālajām iespējām.
  • Labākais automāta modelis, kuru varat izvēlēties lietošanai ofisā, ir universālais, kurā var izmantot gan malto kafiju, gan pupiņas. Šādās ierīcēs parasti ir iebūvētas dzirnaviņas, kas automātiski samaļ nepieciešamo kafijas daudzumu vienai tasītei. Savukārt kapsulu automātos var lietot tikai tiem īpaši paredzētās kapsulas.
  • Izvēloties automātu, kas tiks izmantots salīdzinoši bieži, ir jāpievērš uzmanība tā jaudai. Šis rādītājs noteikts, cik ātri varēsit pagatavot vēlamo dzērienu. Mājas vai biroja lietošanai eksperti rekomendē izvēlēties automātu, kura jauda ir no 1000 līdz 1500 W.
  • Jāpadomā arī par ūdens tvertnes tilpumu. Lai to nemitīgi nevajadzētu uzpildīt, izvēlēties modeli, kura tvertnē var ieliet vismaz 1,5 litrus ūdens.
  • Lai kafijas automāts kalpotu ilgāk, par to ir jārūpējas. Piemēram, ik pa laikam jāveic rūpīga tā tīrīšana. Protams, dārgākajiem modeļiem ir iebūvēta automātiskā tīrīšanas funkcija.
  • Birojos pieprasīti ir kafijas automāti, kuros izmanto kapsulas. Tās ir ne tikai viegli izmantojamas, bet arī rada ļoti gardu kafiju.
  • Svarīgs ir arī automāta materiāls. Ja iegādājaties pusautomātisko jeb radziņu automātu, ņemiet vērā, ka nerūsējošā tērauda radziņš kalpos ilgāk un sniegs piesātinātāku garšu nekā plastmasas materiāls.
  • Kafijas automātam jābūt viegli lietojamam, jo neviens taču nevēlēsies pavadīt laiku, cenšoties saprast, kura poga jāspiež vai kurš “kloķītis” jāpavelk, lai pagatavotu tasi kafijas.
  • Kafijas dzeršana ir daudzu cilvēku rituāls, it īpaši no rītiem. Padariet šī dzēriena baudīšanu par jūsu uzņēmuma īpašo tradīciju, kas vienlaicīgi parādīs arī to, ka rūpējaties par saviem darbiniekiem!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *