KONSULTĀCIJA RIEPU SERVISĀ

Auto bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis katrā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Automašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Auto riepas ir iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Automašīnas riepu serviss piedāvā arī mašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi.

Ieskaties piedāvājumā – http://mmkserviss.lv/

Kā piemēram, mašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādēļ arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas automašīnu riepu sezona Latvijā iesākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Loģiski, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, derētu pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas bez šaubām ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnu riepu servisa darbiniekiem.

 

Katrs apmeklētājs novērtē mašīnas servisu, kas nodrošina dažāda veida, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus un dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības situācijā, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *