Kredītlīnija – gudrākais aizdevuma veids

Iepazīstot kredītu piedāvājumus, daudzi no tiem šķiet līdzīgi, tomēr kredītlīnija ir kas īpašs, jo klienti saņem vairākus patīkamus bonusus un priekšrocības.

Ja reiz tiek meklēts ideālais aizdevuma veids, tātad tiek plānoti lielāki tēriņi, bet iespējams, radušies negaidīti tēriņi, kuriem pagaidām ar paša līdzekļiem nepietiek, jebkurā gadījumā kredītlīnija būs teicama izvēle. Maksimālā summa, ko nodrošina kredītlīnija, ir 2000 Eur, kas noteikti ir pietiekami liela summa gan remontam, gan atvaļinājuma baudīšanai, gan auto remontam u.c. būtiskiem izdevumiem. Galvenais neaizmirst par to, cik ātri pienāk atmaksas periods, tādēļ savlaicīgi jāplāno ikmēneša maksājumi, lai arī maksimālais termiņš ir 50 mēneši.Kredītlīnija pieejama pavisam ātri un vienkārši, tomēr jāpārdomā vairāki sīkumi, lai izlemtu, vai tieši šis ir Tev piemērotākais aizdevums. Atceries, ka limitu drīkst izmantot vairākas reize noteiktā termiņa ietvaros, tomēr vērts padomāt, vai to šobrīd vari atļauties un vai tas patiešām nepieciešams.

Ja plāno pieteikties kredītlīnijai un domā, kādi ir aizdevēja nosacījumi, tie ir vienkārši:

  1. vecums no 21 līdz 70 gadiem;
  2. aktīvs bankas konts, uz kuru tiek nosūtīts aizdevums;
  3. pietiekama apmēra ienākumi (regulāri).

Protams, tie ir tikai daži nosacījumi, tomēr arī par citiem nevajadzētu aizmirst, jo svarīgi ne tikai Tavi norādītie dati un vēlmes, bet arī kredītsaistību vēsture un cita informācija, kas varētu apstiprināt Tavu kā lojāla klienta statusu.Klientiem ir dota zināma brīvība, jo pieteikšanās var notikt jebkurā laikā, limita izvēle atkarīga no katra paša vajadzībām un iecerēm, naudas tērēšana tāpat – vari izmantot visu vienā reizē vai tērēt limitu pa atsevišķām daļām.Kredītlīnija atšķirībā no citiem kredītiem pārsteidz ar to, ka nepieciešams tikai viens līgums atkārtotai limita izmantošanai, turklāt iespējams arī neko nemaksāt, ja vien neesi tērējis Tev rezervēto naudas summu.

Kredītlīnija tiek noformēta bez komisijas maksas un procentu likme attiecas tikai uz iztērēto summu – tas nozīmē, ka jebkurā situācijā klients ir ieguvējs un viņa izdevumi nav pārspīlēti!

Uzzini vairāk- https://www.incredit.lv/lv/jaunumi/read/kreditlinja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *