Mūsdienīgas mēbeles ir neatkārtojamas mēbeles

Katra mājokļa neatņemama daļa ir mēbeles, tās rada omulīgu noskaņu. Mēbeles cauri gadu simtiem ir piedzīvojušas lielas izmaiņas , bet to pamatfunkcijas ir tās pašas, kas pirms 200 gadiem. Mūsu gadsimtā ir neierobežots mēbeļu sortiments,mēbeļu izgatavošanu nosaka patērētāja vēlmes. Mēbeļu veikali ir fleksibli savā preču piedāvājumā, bieži mēbeles pēc pasūtījuma ir iespējams izgatavot īsā laika sprīdī. Estētiskas mēbeles, kuras gatavotas speciāli klienta mājoklim ir ieredzētas un novērtētas. Mūsdienās ir iespēja pielāgot mēbeli pat tādam mājas stūrim, kurš nepadodas standarta izmēra mēbelēm, tādējādi iespējams maksimāli izmantot telpas platību. Piedāvājumā arī dažādas priekšnama mēbeles .

Vai vēlaties iejusties dizainera ādā? Mūsdienu mēbeļu izgatavotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Varat doties pie mēbeļu ražotāja ar savām idejām par to, kādus plauktus, galdus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma ir ne tikai veids, kā izveidot savu oriģinālo virtuves interjeru, tas ir arī lielisks veids,kā pārliecināties, ka virtuves iekārtas ir patiešām kvalitatīvas. Klientam ir dota iespēja izvēlēties materiālus, krāsas, apdares materiālus, izmērus un dizainu. Mēbeļu ražotāji palīdz klientiem arī ar profesionāļu padomu par to, kāda veida virtuves iekārtojums būs atbilstošs tiešu jums  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Telpa, kurā mazgājamies, apkopjam sevi, kā arī relaksējamies vannā – tā ir vannas istaba. Vannas istabas īpatnība slēpjas faktā, ka nelielā platībā vēlamies ievietot un sakombinēt diezgan daudz. Ir ļoti ērti, ja vannas istabā varam iekārtot plauktu tīriem dvieļiem, kosmētikas piederumiem, šampūniem un ziepēm, varbūt arī veļas mazgāšanas līdzekļiem. Šķiet, neviena vannas istaba nav iedomājama bez spoguļa. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir spējīgas izdarīt neiespējamo – nezaudējot tīra un mimināla interjera iespaidu, satilpināt visas vajadzīgās mēbeles un priekšmetus vienkopus. Ja tas izdodas, tad šādā telpā ir prieks atrasties un gatavoties dienas darbiem.

Laika gaitā priekšnams ir kļuvis par mājokļa neoficiālo noliktavu, kurā atrodas plaša spektra priekšmeti – apavi aukstajai un siltajai sezonai, mājas čības, mēteļi, vējjakas, pirkstaiņi un dūraiņi, dažāda lieluma lietussargi un lietusmēteļi, kā arī suņu pavadas un apavu smēre.Ņemot vērā, ka koridori parasti ir nelielas telpas, ir grūti iedomāties, kā to visu satilpināt tā, lai nerastos haoss. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, speciālisti var pielāgot un izgatavot koridora mēbeles tieši konkrētajai telpai.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *