Nopirku savu bērnības sapņu auto un nenožēloju, ka tā izdarīju.

spanu-auto-audi-q-5

Ikvienam no mums ir saglabājušās atmiņas no bērnības. Tas bija laiks, kad bez rūpēm varējām pavadīt dienu pēc dienas, spēlējoties un sapņojot par to, kas būsim, kad izaugsim, kas mums piederēs utt. Protams, arī es, būdams mazs zēns, iztēlojos, kāda varētu mana dzīve, kad būšu pieaudzis. Tolaik gan šie sapņi un cerības bija citādi, varētu pat teikt, ka daudz ambiciozāki, bet, gadiem ejot, kad guvu pieredzi un sapratu, kāda patiesībā ir dzīve un ko no tās sagaidīt, mērķi kļuva reālāki.

Pirms 5 gadiem, kad salidojumā satiku savus vecos klases biedrus, šķita, ka uz mirkli atgriežos tajā laikā, kad visi sapņi likās sasniedzami un kad varēja tīri labi izdzīvot no haltūrām būvniecībā. Runājot ar bērnības draugu Kārli, kurš nu jau bija kļuvis par uzņēmuma vadītāju, sapratu, ka man vēl ir daudz mērķu, kurus vēlos sasniegt. Viņš pastāstīja, kā no vienkārša biroja darbinieka kļuva par priekšnieku, pēc pāris gadiem apprecējās, nodibināja ģimeni, uzcēla māju un nopirka auto, par kuru jau sen bija sapņojis. Es tikai pasmaidīju un atzinu, ka man ir patiess prieks par to, ko Kārlis sasniedzis. Man, atšķirībā no viņa, vēl bija, kur augt. Lai arī biju atradis stabilu darbu, kurš man ļoti patika un plānoju iegādāties jaunu dzīvokli, kur dzīvot kopā ar draudzeni, zināju, ka vēlos īstenot kādu sen lolotu sapni, par kuru biju jau nedaudz piemirsis. Kārļa stāstītais man atsauca atmiņā vēlmju sarakstu, kuru gatavoju pirms Jaunā gada. Lai arī kādam tas var šķist smieklīgi un bērnišķīgi, es ticēju, ka agrāk vai vēlāk manas ieceres īstenosies.

Saraksta augšgalā biju ierakstījis: “Vēlos iegādāties savu sapņu automašīnu – “Audi Q5”. Vaicāsit, kādēļ tieši šis auto? Atbilde ir pavisam vienkārša – manam brālēnam ir tieši tāda pati. Kad pirmo reizi ar to braucu, uzreiz sapratu – tā ir mana mašīna.

Nedēļu pēc salidojuma es joprojām domāju par to, ko runājām ar bērnības draugu. Jā, es arī vēlos iegādāties savu sapņu  auto! Diemžēl viss nebija tik vienkārši, kā gribētos. Lai arī man bija iekrāta nauda, to ar draudzeni plānojām atvēlēt dzīvokļa pirkšanai. Kad izstāstīju viņai savas pārdomas, draudzene saprotoši mani mierināja un teica, ka atbalstīs manu lēmumu, lai arī kāds tas būtu.

Ir pagājis mēnesis, kopš izdarīju izvēli par labu savas sapņu automašīnas iegādei. Un ticiet man, es to ne brīdi nenožēloju! Turklāt man izdevās nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, jo nopirkām arī dzīvokli. Konsultējoties ar auto salona pārdevēju, sapratu, ka varu iegādāties mašīnu līzingā. Tagad mums ir gan  auto, gan arī jauns dzīvoklis. Protams, līzinga izsniedzēji man uzreiz ieteica iegādāties KASKO apdrošināšanu, lai pasargātu automašīnu no neparedzētām situācijām. Tā kā izvēlējos augstāku pašrisku, KASKO cena bija pietiekoši izdevīga. Esmu priecīgs, ka noriskēju un nopirku savu sapņu auto! Kas neriskē, tas nevinnē, vai ne?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *