Padomi, kas palīdzēs nekļūdīties, iegādājoties apģērbus internetā

apģērbs internetāApģērbu iegāde internetā vairs nav jaunums. Ņemot vērā to, ka katru dienu cilvēki ir aizņemti ar virkni dažādu citu darbu, šāda iepirkšanās ievērojami ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu. Domājams, ikvienam ir pazīstama sajūta, kad, dodoties iepirkties, vairākas stundas pavadām veikalā, bet pēc tam no tā iznākam nevis priecīgi par atrastajām precēm, bet gan noguruši un nikni, jo apkārt esošās cilvēkus masas ātri vien spēj izsūkt enerģiju, kā arī mēs nevaram būt pārliecināti, vai apģērbam, kuru izvēlamies, būs pieejams attiecīgais izmērs. 

Kopš apģērbi internetā ir kļuvuši par tikpat ierastu lietu kā ziņu portāli un e-pasta serveri, cilvēkiem vairs nav nepieciešams tērēt laiku, staigājot no viena veikala uz otru.

Par spīti tam, ka iepirkšanās internetā šķiet vienkārša un ērta, jāņem vērā, ka ikviens cilvēks ir unikāls, līdz ar to arī apģērbu izmēri un formas ne vienmēr var atbilst jūsu augumam. Par laimi, interneta veikali piedāvā iespēju atgriezt preces, ja tās tomēr nav atbildušas jūsu prasībām, tomēr, pirms to darāt, vajadzētu iepazīties ar katra veikala nosacījumiem.

Esam sagatavojuši jums vairākus padomus, kas palīdzēs, meklējot apģērbu internetā:

  • Pirms sākat iepirkties, nomēriet sava auguma aprises! Kā zināms, viena no lielākajām kļūdām, kuru cilvēki pieļauj, pērkot apģērbu internetā, ir vadīšanās tikai pēc izmēriem – XS, S, M, L utt. Daudzi no jums piekritīs, ka nereti vienas firmas M izmēra džemperis var pilnībā atšķirties no citas firmas tāda paša izmēra džempera. Tāpēc, lai neiegādātos apģērbu, kas jums ir par mazu vai par lielu, pirms preču izvēles vajadzētu piefiksēt sava auguma apkārtmērus. To darot, vajadzētu pasaukt palīgā draugu, draudzeni, māsu, mammu vai kādu citu. Arī mēru noņemšana ir jāveic pareizi, tādēļ pirms tam paskatieties internetā, kā to darīt. Savukārt, ja mērījumus veiksiet paši, esiet godīgi pret sevi – pārlieku necentieties ievilkt vēderu vai kā citādi mainīt savu ķermeņa formu, jo tad var gadīties, ka pasūtīsit apģērbu, kas ir par mazu.

Atcerieties to, ka, veicot mērījumus sieviešu un vīriešu apģērbam, ir jāņem vērā atšķirības. Piemēram, ja vēlaties iegādāties vīriešu bikses, ir jāmēra kāju garums no stakles līdz potītei, tāpat arī jāzina, kāds ir vidukļa un gurnu apkārtmērs. Savukārt sievietēm jāuzmanās, ja vēlaties veikt mērījumus krūštura iegādei. Internetā ir pieejamas dažādas instrukcijas, kā pareizi noteikt ķermeņa apkārtmērus.

  • Noskaidrojiet, vai pārdevējs ir uzticams un salīdziniet tā norādītās izmēru tabulas ar internetā pieejamajām. Kad esat veikuši nepieciešamos mērījumus, laiks ķerties klāt apģērbu izvēlei. Katram apģērbam klāt vajadzētu būt norādītiem izmēriem (XS, S, M utt.), kā arī ir jābūt pieejamai izmēru tabulai, kurā šie mēri atšifrēti centimetros. Nereti pircējiem tiek atgādināts drošībai izvēlēties nedaudz lielāku izmēru, jo vajadzības gadījumā to var pārveidot pie šuvēja. Savukārt, pasūtot apģērbu, kas ir par mazu, to vajadzēs atgriezt pārdevējam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *