Padomi veļas mazgāšanai.

         veļas mazgājamā mašīna   Mūsu garderobe ļauj mums ārēji sevi prezentēt un parādīt apkārtējai pasaulei. Un vienmēr ir kāds mīļāks vai dārgāks apģērba gabals, ko būs vēlme saglabāt pēc iespējas ilgāk. Veļas mazgāšana ir process ir ļoti svarīgs veļas kalpošanai Lai nevajadzētu bēdāties par kārtējo sabojāto apģērba gabalu ir nepieciešams zināt dažas pamatlietas par apģērbu mazgāšanu un veļas mašīnas kopšanu.

            Mūsu izvēlētajam apģērbam vajadzētu pievērst uzmanību jau veikalā pirms pirkšanas. Noteikti vajadzētu apskatīt apģērba etiķeti, lai saprastu no kādiem materiāliem tas ir gatavots un kāda mazgāšana nepieciešama. Kā arī nepieciešams pārliecināties, ka izvēlētā apģērba kopšana atbilst jūsu dzīvesveidam.

Pareizas veļas mazgājamās mašīnas izvēle ir ļoti svarīga un ļaus daudz labāk pasargāt apģērbu no nepareizas mazgāšanas. Veļas mašīnai noteikti ir jābūt mazgāšanas režīmam ar auduma saudzējošajām funkcijām. Pirms veļas mazgāšanas jaunajā veļas mašīnā noteikti ir ieteicams izlasīt tās lietošanas instrukciju. Mēs visi zinām kā veļas mašīna darbojas, bet ir liela iespēja, ka rokasgrāmatā ir aprakstītas speciālas programmas vai prasības, lai iegūtu labāko rezultātu. Var precīzi uzzināt par katru mazgāšanas funkciju un tās mazgāšanas īpatnībām. Rokasgrāmatas lasīšana aizņems tikai 10 minūtes un būs ļoti noderīga.

            Kā pirmais solis, lai pasargātu savu veļu ir tās šķirošana. Visiem ir gadījies dzīvē saskarties ar sakrāsotām drēbēm un tas nav patīkami, kad tavs mīļākais baltais krekls pēkšņi kļūst par ne tik mīļu gaiši zilu vai gaiši rozā kreklu. Kā arī ir jāpievērš uzmanība auduma veidam. Pirms veļu likt veļas mašīnā ieteicams aizvilkt visus rāvējslēdzējus un aizpogāt visas pogas un aiztaisīt slēdžus. Tas pasargās no tā, ka audums mazgāšanas laikā var aizķerties un sabojāties. Noteikti ir jāpārbauda kabatas, lai tur nav nekas palicis, jo dažādi sīkumi var ne tikai krāsot drēbes, bet arī nonākt veļasmašīnas iekšpusē un izraisīt bojājumus. Drēbju apgriešana uz otru pusi var tās pasargāt no izbalēšanas. Noteikti pārbaudiet veļas mašīnas rokasgrāmatā kāds ir pieļaujamais svars veļas mazgāšanai, jo apģērbu ieliekot par daudz tas var traucēt tām efektīvi un pilnībā izmazgāties.

            Pirms veļas mazgāšanas pārliecinieties, ka ir pareizais mazgāšanas režīms. Kā arī pareizais mazgāšanas līdzeklis un tā daudzums. Daudzums var būt atkarīgs no ūdens cietības un netīrības pakāpes.

            Nedrīkst aizmirst, ka veļas mazgājamās mašīnas ir iekārtas, kurām nepieciešamas rūpes par tehnisko stāvokli. Noteikti nepieciešams ik pa laikam ieslēgt veļas mašīnai mazgāšanas režīmu ar 60 vai 90 grādu temperatūru. Šādā veidā tiks iznīcināti visi mikroorganismi, kuri varētu radīt nepatīkamu smaku. Nepieciešams arī regulāri veļas mašīnu tīrīt ar tam paredzētiem tīrīšanas līdzekļiem. Ja par veļas mazgājamo mašīnu kārtīgi rūpējas, tad tā kalpos uzticami un ilgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *