Pērkot OCTAS polisi Manapolise.lv, ieekonomē līdz pat 90%!

octaIkviens no mums bērnībā kaut reizi ir iedomājies – kaut es ātrāk izaugtu liels! Taču, kad tas patiešām notiek, nereti sākam domāt pretējo – ak, kaut varētu uz mirkli atgriezties bērnībā, kad ne par ko nebija jāuztraucas, nebija pašam jārisina problēmas, jo mamma vai tētis to darīja tavā vietā. Viena no lietām, ar kuru neizbēgami saskaras ikviens pieaugušais, ir rēķini. Maksājam par īri, telefonu, internetu un daudz ko citu. Tiem, kuri iegādājušies automašīnu, izmaksu saraksts ir krietni plašāks. Lai auto brauktu uz priekšu, tajā jālej degviela, mašīna jāved uz tehnisko apskati, par kuru, protams, jāmaksā. Tāpat arī ikvienam autovadītājam regulāri jāpērk OCTA jeb obligātā apdrošināšana. Tā kā bez tās nu nekādi nevaram iztikt, jāatrod veids, kā polisi iegādāties lētāk. Varam stundām sēdēt pie datora un iet cauri daudzu apdrošinātāju mājas lapām, pētot, cik tad mums OCTA izmaksātu. Teiksim tā, šis ir sarežģītākais un neizdevīgākais variants. Tā vietā jums atliek ienākt tikai vienā vietnē – Manapolise.lv, un īsā laikā šeit atradīsit visu, ko meklējat, jo te apvienoti daudzu apdrošinātāju piedāvājumi.

Manapolise.lv piedāvā iegādāties dažādus apdrošināšanas veidus – OCTA, KASKO, īpašuma apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu u.c. Jums pat nebūs jāiziet no mājas, lai nopirktu sev interesējošo polisi – daži klikšķi, un tā būs jūsu īpašumā!

Mājas lapā Manapolise.lv jūs atradīsit OCTA kalkulatoru, kurā jums būs jāievada dati par transporta līdzekli, kuru vēlaties apdrošināt – automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Pēc tam jums atliks tikai norādīt, uz cik ilgu laiku vēlaties iegādāties polisi – 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Pieredze rāda, ka izdevīgāk OCTA apdrošināšanu ir pirkt ilgākam laikam, jo tādā veidā jūs ietaupīsit. Protams, var arī izvēlēties termiņu – 3 mēneši, taču tad jums gada laikā apdrošināšana būs jāatjauno vairākas reizes, turklāt īstermiņa polises ir dārgākas nekā, piemēram, tās, kuras darbojas gadu. Izvēle ir jūsu rokās.

Kad šīs trīs ailītes būs aizpildītas, uzklikšķiniet uz lauciņa “Izvēlēties garantēto OCTA”, un jau pēc brīža ieraudzīsit dažādu apdrošinātāju polišu piedāvājumus, kuri būs sarindoti, sākot ar lētāko OCTA piedāvājumu, lai jūs uzreiz ieraudzītu to variantu, kurš varētu būt izdevīgāks tieši jums.

Pēc tam, kad būsit izvēlējušies sev piemērotāko polisi, turpat arī to varēsit iegādāties. Turklāt Manapolise.lv, rūpējoties par saviem klientiem, piedāvā īpašu obligātās apdrošināšanas veidu – garantēto OCTA. Kā tā darbojas? 15 minūtes pēc polises iegādes brīža tā stāsies spēkā, un jūs varēsit atkal doties savās ikdienas gaitās. Turklāt, ja gadīsies, ka jūs aptur policija un, veicot pārbaudi, uzrādīsies, ka OCTA tomēr nav aktīva, Manapolise.lv garantē, ka samaksās sodu jūsu vietā.

Manapolise.lv ir draudzīga ikvienam savam klientam, jo tā atsūtīs atgādinājuma īsziņu, ja OCTA termiņš tuvosies beigām. Tādā veidā tev nevajadzēs sastapties ar negaidīties pārsteigumiem, jo mēs taču visi esam tikai cilvēki, un tas ir tikai normāli, ja kaut ko piemirstam. Tāpēc ir radīta šī mājas lapa, kura parūpēsies par to, lai, pērkot OCTA polisi, tu ietaupītu līdz pat 90% un saņemtu atgādinājumu par to, ka tā jāatjauno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *