RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI RĪGĀ.

Automašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Mašīnu riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, katrā ziņā būs viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Mašīnu riepas nenoliedzami būs nopērkamas lielā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Piem., mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādēļ to apkope ir ļoti svarīga. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – http://mmkserviss.lv/

ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.
Ziemas automašīnu riepu sezona Latvijā iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, noteikti ir ekonomija, jo eksistē opcija ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

AUTO RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS JEBKURAM INTERESENTAM.
Riepu serviss, kas piedāvā saistošus piedāvājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus un dažādus citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības reizē, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *